Επιτυχόντες της Πιερίας 2016

ΓΕΛ Αιγινίου (ΝΕΟ)

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΘΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΛΑΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΥΣΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΜΕΛΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΔΑΦΦΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΔΟΥΛΙΑ ΘΕΚΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΚΙΟΣΣΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΚΟΕΜΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΟΡΑΝΗ ΣΠΥΡΟΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΚΙΕΡΓΚΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΟΥΚΙΟ ΚΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΙΓΚΕΛ ΕΛΙΒΕΡΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΠΑΡΔΟΥΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΓΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΛΟΥΣΗ-ΒΛΥΣΗΙ ΛΕΟ-ΛΕΟΣ ΕΝΒΕΡ ΜΙΡΓΕΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΥΡΙΣΣΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΥΡΙΣΣΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΝΙΩΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΝΤΩΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)

ΣΙΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΜΕΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΤΣΙΑΒΑΣΙΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Αιγινίου (ΠΑΛΙΟ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΡΑΣΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Κάτω Μηλιάς (ΝΕΟ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΘΑΝΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΙΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΙΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΟΥΒΑΡΟΥ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.

ΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΪΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΑΛΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΙΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΤΖΗΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΜΥΡΤΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΤΣΙΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΓΕΛ Κάτω Μηλιάς (ΠΑΛΙΟ)

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΖΙΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΓΕΛ Κολινδρού (ΝΕΟ)

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΑΡΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΝΤΟΝΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΦΟΝΙΚΟΛΑΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΛΑΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΣΟΛΟΠΟΤΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΡΑΟΥΔΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΟΥΜΤΣΙΟΥΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΡΟΠΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

ΓΕΛ Κονταριώτισσας (ΝΕΟ)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΒΑΪΝΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΔΙΝΟΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΠΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΚΟΝΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΩΤΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΝΑΚΟΥ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΑΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΪΤΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΡΑΝΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ

ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΑΪΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΚΑΛΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΘΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΤΣΙΜΗΤΡΗ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΧΑΡΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)

ΓΕΛ Κονταριώτισσας (ΠΑΛΙΟ)

ΓΚΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Κορινού (ΝΕΟ)

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΜΟΥΓΚΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΠΕΠΟΝΗ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ – ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΛ Λεπτοκαρυάς (ΝΕΟ)

ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΛΑΧΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΙΝΓΚΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΠΕΑΤΑ- ΤΕΡΕΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΛΕΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΪΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΙΡΓΩΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΙΛΕΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΖΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΖΙΩΓΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΖΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΟΦΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΡΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΪΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΠΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΑΡΑΛΗ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΕΝΓΚΑ ΚΛΑΪΝΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΡΕΚΛΑΝΤ ΜΙΓΚΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΕΓΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΜΙΧΩΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΣΚΡΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

ΣΧΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΧΡΥΣΑΦΗ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΝΤΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Λιτοχώρου (ΝΕΟ)

ΑΝΔΡΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΝΔΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΡΟΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΚΟΥΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΓΚΟΥΝΤΑΡΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΝΤΖΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΡΚΑ ΚΛΕΙΩ ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΤΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΥΡΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΥΡΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΛΙΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΑΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΕΧΑΛΛΑ ΡΕΝΙΣ ΑΣΤΡΙΤ ΦΙΚΙΡΕΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΚΕ ΜΡΙΚΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΤΕΣΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΕΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΡΕΠΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΛΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΤΑΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΡΖΗ ΟΛΓΑ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΖΕΡΤΖΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΗΛΕΓΡΑΦΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΟΤΣΙ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΑ ΝΤΕΡΙΜ ΡΟΖΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΧΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΑΡΙΕΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Λιτοχώρου (ΠΑΛΙΟ)

ΓΚΟΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΙΤΟΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.

ΕΠΑΛ Αιγινίου (ΝΕΟ)

ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)

ΚΟΥΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΝΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΝΙ ΑΡΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Εσπερινό ΓΕΛ (ΝΕΟ)

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΦΡΑΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

Εσπερινό ΕΠΑΛ

ΚΩΣΤΑΜΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

Εσπερινό ΕΠΑΛ (ΠΑΛΙΟ)

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΔΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΧΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΙΧΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΟΥΛΙΕΤΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΔΟΜΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΙΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΙΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

1ο ΕΠΑΛ (ΝΕΟ)

ΑΓΓΕΛΗΣ ΖΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΠΑΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

1ο ΕΠΑΛ (ΠΑΛΙΟ)

ΖΕΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΙΑΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

2ο ΕΠΑΛ (ΝΕΟ)

ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΑΠΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)

ΒΕΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΖΩΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

ΚΟΥΚΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΛΑΠΟΥΣΙ ΚΡΕΣΙΛΝΤΑ ΣΚΕΛΚΙΜ ΣΑΝΤΕΤΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΛΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΜΕΛΛΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΟΥΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΜΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΜΠΟΥΡΟΥΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΤΕΜΠΡΟΒΑ ΡΟΥΝΤΙΝΑ ΙΝΤΑΓΕΤ ΛΑΒΝΤΗΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΠΑΧΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΡΟΔΙΦΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΔΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΑΡΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΜΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΑΡΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΜΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΡΙΓΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ – ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΪΔΩ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΟΥΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

2ο ΕΠΑΛ (ΠΑΛΙΟ)

ΖΗΣΚΑΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΣΑΡΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΧΗΡΑ ΑΝΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

1ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΝΕΟ)

ΑΓΟΡΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟΡΑΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΛΕΚΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΟΓΔΑΝΟΣ ΡΟΔΟΛΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΒΟΥΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΚΡΕΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΚΡΙΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΓΟΥΝΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΑΝΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΔΟΪΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΕΓΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΖΕΡΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΖΟΥΠΑΝΙ ΝΤΕΣΑΡΑ ΚΙΑΝΙ ΑΝΤΕΛΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΙΤΣΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΪΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΔΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΩ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΓΚΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΛΙΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΙΠΙΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΚΕΛΑ ΜΑΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΪΔΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΝΤΖΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΑΝΤΖΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΗΣΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΣΥΜΕΛΑ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΟΣΧΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΟΤΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΠΑΤΑΛΑ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΠΑΤΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΙΝΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΠΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΠΟΥΚΙΝΑΤΣ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΝΑΝΤ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΥΔΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ

ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΪΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΕΠΕΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

ΠΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΙΝΤΙΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΣΑΛΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

ΣΚΟΥΡΤΙ ΑΛΜΠΕΡΤ ΦΑΤΜΙΡ ΦΑΤΜΙΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΔΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΤΣΙΚΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΑΚΟΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΦΑΡΔΗ ΧΡΥΣΑΛΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΛΑΪΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ

ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ

ΨΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

1ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΠΑΛΙΟ)

ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΔΗΜΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΙΝΑΤΣ ΚΟΡΙΝΑ ΝΕΝΑΝΤ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

2ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΝΕΟ)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΒΑΒΟΥΡΑ ΜΕΡΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΒΑΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΔΑΜΟΣ ΖΩΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΒΡΟΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ ΟΛΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΔΗΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΗΜΗΤΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΖΑΒΑΝΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΡΟΘΕΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΖΟΡΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΣΥΜΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΛΙΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΜΕΛΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ

ΚΕΣΚΙΝΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΙΡΙΜΚΙΡΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΑΛΗΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΟΚΟΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΟΥΡΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΩΒΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΛΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΜΟΡ ΛΙΝΤΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)   ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΛΑΙ ΑΝΙΛΑ ΖΕΦ ΑΓΚΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΜΑΜΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΛΓΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΕΤΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΟΣΧΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΕΟΚΛΗΣ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΕΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΥΡΩΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ

ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΟΣΑΚΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΜΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)  ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΜΕΛΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΠΑΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΠΡΩΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΣΟΤΟ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΜΑΡΙΑ ΧΟΣΕ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΑΝΤΡΕΣ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΑΟΥΡΟΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΑΡΕΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΤΖΗΜΑ ΑΝΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΖΙΑΛΛΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟ ΕΛΒΑΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΟΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΡΙΓΩΝΗ ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΝΕΤΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΙΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΦΕΛΕΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΦΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΧΑΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΛΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

2ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΠΑΛΙΟ)

ΒΙΖΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΖΕΡΒΑ ΦΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΚΙΡΙΜΚΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΑΡΧΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΡΘΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΘΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΝΕΟ)

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΛΕΝΑ ΘΩΜΑΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΑΡΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΓΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΙΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΥΤΕΡΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΓΙΑΣΑΡΙ ΚΡΙΣΤΟ ΓΚΕΝΤΣΙ ΕΝΤΛΙΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΟΥΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΔΟΧΤΣΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)

ΖΑΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΦΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΕΛΠΕΤΖΙΔΟΥ ΜΙΛΤΙΑΝΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΚΟΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

ΚΟΥΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΟΥΡΤΣΙΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΟΥΤΣΟΥΚΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΙΑΝΟΥ ΡΟΔΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΛΙΟΝΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΕΒΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΤΣΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ- ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΜΕΛΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΕΡΤΣΕΜΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ- ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΣ ΥΑΚΙΝΘΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΜΠΑΡΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΕΚΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΕΣΛΕΜΕ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΙΛΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΡΑΧΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΤΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΡΦΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΡΜΑΚΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΙΠΕΡΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΟΥΛΕΤΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΑΜΟ ΡΕΜΠΕΚΑ ΜΠΕΣΝΙΚ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΣΑΤΙΛΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΑΝΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΖΗΜΑ ΕΛΕΝΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΖΗΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΦΑΝΗ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΥΦΡΑΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΖΙΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΟΡΤΟΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΜΗΛΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΟΨΙΚΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΣΙΜΠΟΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΤΣΙΟΥΠΡΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

3ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΠΑΛΙΟ)

ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΝΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΤΕΡΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

4ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΝΕΟ)

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΡΑΤΣΙΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΡΥΣΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΑΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΓΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΓΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΟΝΤΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ.)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΔΙΓΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΟΝΤΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΔΡΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΖΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΧΟΥΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΟΡΜΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΙΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΥΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΥΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ  ΒΑΣΙΛΙΝΑ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΟΣΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΟΥΡΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΚΡΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΛΑΣΚΑΡΕΛΙΑΣ ΒΑΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΗΛΙΑΣ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΙΝΑΡΑΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΖΗΝΩΝ ΜΑΡΘΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΛΑΣΙ ΤΖΕΟΝΑ ΚΡΙΣΤΟ ΜΑΡΙΓΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΙΧΑΛΗΤΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΠΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΙΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΝΟΥΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΝΤΟΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΖΑΡΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΜΕΛΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΝΙΟΒΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΠΑ ΖΗΝΟΒΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΦΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΕΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΠΕΡΔΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΟΥΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΙΔΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΣΑΙΔΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΦΟΙΒΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΡΑΠΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΟΥΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΖΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΦΟΡΟΖΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΧΑΜΠΕΡΗ ΧΡΥΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΤΖΗ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΧΟΤΟΚΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΣΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

4ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΠΑΛΙΟ)

ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ

ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ  ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΖΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

5ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΝΕΟ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΦΡΑΞΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΘΕΟΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΛΧΑΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΔΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΛΑΪΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΒΑΒΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΙΟΥΜΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΡΕΒΕΚΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΓΩΤΤΑ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΑΦΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΖΑΒΑΝΤΙΑ ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΗΛΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.

ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΦΙΛΗΜΩΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΛΟΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΤΣΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΚΕΜΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΜΑΡΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΙΚΕΡΗ ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΛΠΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΛΓΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΛΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΝΑΤΣΙΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΝΤΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΝΤΟΒΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΞΑΦΗ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΕΜΑ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ ΑΡΙΑΝ ΒΙΟΛΤΣΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΚΑΜΑΓΚΑ ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΣΟΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

ΣΤΑΝΙΤΣ ΑΝΙΑ ΜΙΛΑΝ ΜΙΛΕΝΙΓΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΑΣΟ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΑΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΙΓΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΤΣΙΚΟΛΑΤΑ ΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ ΦΑΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΣΟΚΑΝΗ ΑΘΗΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΧΑΡΕΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΧΑΡΕΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΧΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

5ο ΓΕΛ Κατερίνης (ΠΑΛΙΟ)

ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΛΙΑΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΓΕΛ Πλάτων (ΝΕΟ)

ΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΗΛΙΑΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΔΕΛΑΝΔΡΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΟΡΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΓΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΛΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΟΥΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΪΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΑΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΑΣΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΙΝΙΑ ΕΡΣΗ-ΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΣΒΑΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΜΩ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)

ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΦΟΥΡΟΥΝΤΣΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΟΥΡΟΥΝΤΣΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΦΥΤΙΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – ΣΟΦΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

Μουσικο ΓΕΛ (ΝΕΟ)

ΓΚΟΥΤΖΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΑΖΑΝΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΙΟΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.

ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Μουσικό ΓΕΛ (ΠΑΛΙΟ)

ΤΣΙΜΗΤΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

Share
      Εορτολόγιο
      Πρωτοσέλιδα εφημερίδων
      Online χρήστες